Strona główna arrow Kontakt
Nowość! Sztuka NPR Zeszyt Ćwiczeń PDF Drukuj Email

Przedstawiamy Wam najnowszą pozycję w serii Sztuka NPR - Zeszyt ćwiczeń. Zeszyt ćwiczeń zawiera 35 różnych kart do rozwiązania. Wiele ciekawych przypadków na których możecie lepiej nauczyć się NPR. Teraz i Wy możecie skorzystać z tej pomocy. 

Sztuka Naturalnego Planowania Rodziny - Zeszyt Ćwiczeń to najnowsza propozycja Ligi Małżeństwo Małżeństwu, kolejna książka do nauki naturalnych metod planowania rodziny z serii "Sztuka NPR". Jest to doskonałe uzupełnienie książki „Kurs podstawowy”. Z pewnością sprawdzi się, jako materiał uzupełniający i utrwalający dla osób uczących się samodzielnie NPR, a także materiał pomocniczy do pracy w poradniach małżeńskich i rodzinnych, dla instruktorów NPR.

Zeszyt Ćwiczeń zawiera 35 dodatkowych, rzeczywistych kart obserwacji, przeznaczonych do samodzielnej interpretacji. Każda karta posiada komentarz i rozwiązanie. Karty zawierają nie tylko zapis typowych cykli ale także zakłóconych, poporodowych, premenopauzalnych, z opóźnioną owulacją, obrazujących powrót płodności po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej i po poronieniu, a także takie w których doszło do poczęcia. Dzięki temu osoba ucząca się ma możliwość samodzielnej interpretacji i poznania wielu niestandardowych przypadków. Ćwiczenia uzupełnione są o zapis reguł wyznaczania okresów płodności u kobiety zebranych w jednym miejscu.

Zeszyt Ćwiczeń jest dostępny w księgarni internetowej LMM - sklep.npr.pl.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

www.sklep.npr.pl

 Warto karmic piersia

 Sztuka popor

 Nowa Sztuka NPR

 Zeszyt

Nowa karta - pobierz

Nasze propozycje

 Dobra nowina
© 2020 Naturalne planowanie rodziny :: Joomla! jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.