Strona główna arrow Mapa serwisu
NPR jest OK! PDF Drukuj Email

ImageCzy naturalne planowanie rodziny kojarzy się tylko z kalendarzykiem? Czas najwyższy i z tym się uporać! Akcja "NPR jest OK" powstała właśnie po to, by obalać mity oraz pokazywać, że są ludzie, którzy doskonale znają się na rzeczy i naprawdę stosują NPR w praktyce. I ba, wychodzi im to na dobre.

Kto jest organizatorem akcji?

Organizatorem akcji jest portal za-kochanie.pl. Portal tworzą młodzi katolicy, którzy pragną mówić o sprawach związanych z kobiecością, męskością, miłością, byciem razem, małżeństwem, rodziną, rodzicielstwem, itp. Wśród nas są: nauczyciele NPR, teologowie, filozofowie, pedagodzy, publicyści, narzeczeni, małżonkowie, rodzice, użytkownicy NPR.

Jaki jest cel akcji?

Celem akcji jest pokazanie społeczeństwu, czym jest NPR oraz że bardzo wiele osób korzysta z tych metod i popiera je. Akcja ma również przybliżyć tematykę NPR, poprzez bazę materiałów i linków odsyłających do innych wartościowych miejsc w sieci.

Dlaczego „NPR jest OK!”?

Skrót NPR nie jest wcale kojarzony albo bywa źle kojarzony, dlatego chcemy to zmienić. Prezentujemy opinie specjalistów, lekarzy i samych użytkowników NPR.

Pod jakim adresem w Internecie będzie przeprowadzona akcja?

www.NPRjestOK.pl – ten adres jest już dostępny w sieci, oficjalnie będzie promowany od 10 czerwca. Znajdą się tam wszystkie informacje i Księga Wpisów użytkowników NPR.

Jak będzie wyglądała akcja?

Na stronie www.NPRjestOK.pl będzie można dopisywać się do listy użytkowników/zwolenników NPR. Dostępna będzie baza kursów NPR (oraz możliwość zgłoszenia się na kurs). Tworzona będzie (wraz z użytkownikami) baza ginekologów popierających/znających NPR. W sklepiku internetowym będzie możliwość zakupienia koszulek z logiem akcji, książek i termometrów. Organizowane będą konkursy dla użytkowników. Na czas jesienny planujemy zorganizowanie konferencji/spotkania o NPR. Akcja ma mieć charakter stały, chcemy rozszerzać zasięg inicjatywy i ją wciąż udoskonalać. Jej główne założenie jednak nie ulegnie zmianie. Naszą ideą jest zrzeszanie wszystkich, dla których ta tematyka jest ważna.

(informacja prasowa)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

www.sklep.npr.pl

 Nowa Sztuka NPR

 Zeszyt

 Sztuka popor

 Warto karmic piersia

Nowa karta - pobierz

Nasze propozycje

 Dobra nowina
© 2021 Naturalne planowanie rodziny :: Joomla! jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.