Strona główna
Starania o poczęcie. Co radzą Amerykanie?
Z medycyny
Redaktor: LMM   

ImageLekarze coraz częściej mają do czynienia z małżeństwami, które napotykają na problemy z poczęciem, mimo iż nie zdiagnozowano u nich niepłodności. W związku z tym Amerykańskie Towarzystwo Medycyny Reprodukcyjnej, opublikowało w listopadzie 2008 roku podstawowe zalecenia  dla personelu medycznego dotyczące porad dla małżeństw zwracających się o pomoc w tego typu trudnościach. Sugestie te oparte zostały na analizie licznych badań naukowych (dołączona do zaleceń bibliografia liczy 72 publikacje z lat 1982-2008).

Czytaj
 
Droga do prawdziwego partnerstwa - Rozmowa z prof. Josefem Rötzerem
Dlaczego warto?

Kiedy kobieta doświadczy sama, co oznacza dla jej kobiecości obserwacja cyklu, łatwiej zrezygnuje z antykoncepcji. Powinno się najpierw uzmysłowić kobiecie, że obserwacja cyklu ma na celu lepsze poznanie własnego organizmu, przez co można zaoszczędzić sobie wiele badań ginekologicznych, a nawet operacji. - mówi prof. Josef Rötzer w wywiadzie udzielonym specjalnie dla naszego dwumiesięcznika "Fundamenty Rodziny"

Czytaj
 
Sztuka NPR - dodatki
Naturalne rozpoznawanie płodności - prosty kurs
Redaktor: LMM   

Image Czytelnicy podręcznika "Sztuka naturalnego planowania rodziny. Kurs podstawowy" znajdą tutaj odsyłacze do materiałów dodatkowych wskazanych w przypisach. Zapraszamy do lektury.

Kup książkę

Czytaj
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

www.sklep.npr.pl

 Zeszyt

 Warto karmic piersia

 Nowa Sztuka NPR

 Sztuka popor

Nowa karta - pobierz

 Karta obserwacji

Nasze propozycje

 Dobra nowina
© 2019 Naturalne planowanie rodziny :: Joomla! jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.